דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

אודות חברת yesפרופיל חברההנהלת החברה

רן גוראון
מנכ"ל

דגנית קרמר
משנה למנכ"ל וסמנכ"ל חטיבה פרטית 

איציק אליקים
סמנכ"ל הנדסה ו-CTO

דרור בהט
סמנכ"ל שיווק 

גיא שנקמן
סמנכ"ל חטיבת לקוחות עסקיים

מירית כהן
סמנכ"ל תקשורת תאגידית

עופר ויסוקר
סמנכ"ל יעוץ משפטי ורגולציה

צביקה אברמוביץ'
סמנכ"ל משאבי אנוש

קרן גלייכר
סמנכ"ל תוכן

רונן הורוביץ
סמנכ"ל טכנולוגיות המידע

יוחאי בניטה
סמנכ"ל כספים חברת yes נוסדה בשנת 1998 והחלה את שידוריה לראשונה בשנת 2000. yes היא החברה היחידה בארץ המספקת שידורי טלוויזיה רב-ערוציים למנויים באמצעות לוויין במקביל לשידורים על גבי רשת האינטרנט. נכון  ל- 30.11.2021 לחברה 560 אלף לקוחות וכ- 1,350 עובדים. היקף פעילותה השנתי של החברה בשנת 2020 עמד על 1.345מיליארד ₪. yes מוחזקת בבעלות מלאה של בזק. 
השידורים


החברה משדרת כ-150 ערוצי וידאו ובנוסף מגוון רחב של ערוצי רדיו ומוסיקה, ביניהם עשרות ערוצי HD בפורמט 1080i, שידורי yes כוללים מאות תכנים ברזולוציית 4K UltraHD.תוכן 


התוכן של yes  הוא המוביל בארץ ומהמובילים בעולם באיכות, עושר ומגוון, המציע מבחר עצום של ערוצים ותכני VOD מקומיים ובינלאומיים הפונה לקהלים שונים.

yes מציעה את ספריית ה-VOD הגדולה בישראל עם למעלה מ-50 אלף פריטי תוכן, 600 סדרות ועונות חדשות, ספריית הסרטים החינמית הגדולה ביותר במזרח התיכון עם כ- 2,000 סרטים בכל זמן נתון, הפקות המקור המובילות מבית yes, ספריית הדוקו הגדולה בישראל עם למעלה מ-700 פריטי תוכן, עולם נפרד חינמי ובטוח עם אלפי תכנים לילדים כולל הפרדה בין ילדי בית הספר לקטנטנים, מגוון תכני בידור, Life Style, טבע ומדע ועוד.

yes מציעה ערוצים שותפים במגוון ז'אנרים, לצד ערוצים הנמצאים בבעלות החברה המהווים את הבידול המרכזי והיתרון התחרותי הגדול שלה. ערוצי הסרטים של yes משדרים סרטים לכלל הקהלים במגוון רחב של ז'אנרים - סרטים חדשים ושוברי קופות, לצד קלאסיקות בלתי נשכחות וסרטים זוכי פסטיבלים. ערוצי הסדרות של yes משדרים בראשוניות את הסדרות המדוברות, פורצות הדרך ועטורות הפרסים מהרשתות הנחשבות בעולם בשידור צמוד לארה"ב. 

ערוץ yes דוקו מפיק את מגוון הסרטים והסדרות זוכי הפרסים הדוקומנטריים הגדול ביותר בישראל, ביניהם: "קינג ביבי", "טהורה לעד", "החיים הנסתרים של שייקה אופיר", "הטייסות", "טרנסקידס", "דיין: המשפחה הראשונה", ועוד. בנוסף, משדר הערוץ את מיטב היבול הבינלאומי העדכני ביותר של היצירה הדוקומנטרית העולמית.

yes תומכת ביצירה הישראלית ומביאה לקהל לקוחותיה את הפקות המקור המדוברות ביותר בישראל הגורפות מידי שנה פרסים מקומיים ובינלאומיים. במשך שנים מובילות הפקות המקור של yes את טקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה בז'אנרים רבים: דרמה, תעודה, קומדיה, דוקו-ריאליטי וילדים ונוער. 

"פאודה", הסדרה הישראלית המצליחה ביותר בארץ ובעולם, נבחרה על-ידי הניו-יורק טיימס לאחת מעשר הסדרות הבינלאומיות הטובות בעולם, "על הספקטרום", הסדרה הישראלית המעוטרת ביותר בעולם, זוכת 9 פרסי האקדמיה בארץ כולל סדרת הדרמה הטובה ביותר, זכתה לאחרונה לעיבוד אמריקאי, "שטיסל", שכבשה את לב הצופים בעולם כולו ו"תאג"ד", הסדרה שסחפה את המדינה גם בעונתה השנייה זכתה אף היא לעיבוד אמריקאי. באופן חסר תקדים, במשך שלוש שנים ברציפות זוכה yes בפרסים החשובים ביותר בפסטיבל היוקרתי Series Mania שנערך בצרפת עם הסדרות "כבודו", "על הספקטרום" ו"רק להיום". 

הפקות המקור של yes בולטות גם בתחום הילדים והנוער - "פלמ"ח", הדרמה התקופתית לילדים הראשונה בישראל המבוססת על אירועי קום המדינה, "גיבור אמיתי", זוכת האקדמיה לסדרת הדרמה לילדים ולנוער הטובה ביותר, "ג'ינג'י", סדרת ההרפתקאות המבוססת על ספריה של גלילה רון פדר ועוד.yes Studios


yes Studios היא הזרוע הבינלאומית של חברת yes להפצה, מכירה, פיתוח והפקת תוכן, המתמחה ביצירה ישראלית מקורית ופונה לקהל העולמי. yes Studios מייצגת סדרות טלוויזיה מתוסרטות, פרוייקטים תיעודיים ותכני ילדים נבחרים של yes  ושל יוצרים ומפיקים ישראליים מובילים, וכן מפתחת ומפיקה תוכן מקורי לשוק הבינלאומי. היא אחראית על שורה של עסקאות תוכן חשובות, שידור תוכן ישראלי בפלטפורמות גלובליות וכן אדפטציות של פורמטים ישראלים מצליחים ברחבי העולם, כגון: "פאודה", "כבודו" "השוטר הטוב", "שטיסל" ,"על הספקטרום", "עיר מקלט", "תאג"ד, "המנצח" וכו'. 
מובילות טכנולוגית 

yes נמצאת מיום השקתה בקדמת הטכנולוגיה העולמית. yes  הייתה הראשונה בארץ לשווק את הממיר המקליט החכם, את שירות ה- MultiRoom המאפשר צפייה בהקלטות מכל חדרי הבית ואת שירות ה- yesGO, המאפשר צפייה בכל זמן ובכל מקום על גבי מחשבים ניידים וטאבלטים.  

ב- 2016 הייתה yes הראשונה בישראל להציג את הדור הבא בחוויית הצפייה בטלוויזיה והכריזה על השקת שידורים באיכות 4K UltraHD, כמו גם, הייתה הראשונה בארץ לשדר באיכות 4K את משחקי הליגה הספרדית. ממשק ה- VOD של yes הוא ממשק פרסונלי המעניק לצופים המלצות צפייה אישיות המתבססות על אלגוריתם חכם הלומד את הרגלי הצפייה שלהם. 

ביולי 2019 השיקה החברה לראשונה שירות טריפל המעניק ללקוח סל מוצרי תקשורת הכולל שירות טלוויזיה, תשתית, ספק אינטרנט וטלפון ביתי מבית בזק בינלאומי.

באוקטובר 2019 החלה החברה את המעבר משידורי הלוויין לשידורים על גבי רשת האינטרנט והשיקה את yes+, שירות הסטרימינג הגדול והמתקדם בישראל, בשיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת Apple. במאי 2020 יישמה yes צעד נוסף במהלך זה והשיקה את השירות גם על פלטפורמת Android TV באמצעות ממיר שפיתחה בשיתוף עם Google. במקביל, משווקת החברה את מסלול STINGTV by yes, מסלול צר המשדר כ- 50 ערוצים במגוון תחומים ומכיל קטלוג VOD עשיר עם תכנים מבית yes. 

yes השיקה ביולי 2020 את השירות הבלעדי yes+LIVE המאפשר צפייה בשידורים חיים בזמן אמת ללא שיהוי (Delay). השירות פועל בערוצים שונים, ביניהם ערוצי הספורט, ומאפשר לצופים על גבי רשת האינטרנט שידור ייחודי במינימום שיהוי. בשנת 2021 השיקה yes, לראשונה בחברת טלוויזיה בישראל, שירות פרופילים חדשני yes+myTV המאפשר לכל אחד מבני הבית פרופיל צפייה אישי הכולל את התכנים והערוצים המועדפים עליו.  

yes ממשיכה ותמשיך להשקיע בחדשנות שמציבה אותה בכל פעם מחדש בקדמת הטכנולוגיה העולמית.


השירות ללקוח


שירות הלקוחות של yes הינו המוביל בשוק התקשורת בישראל. החברה מובילה תפיסות שירות חדשניות ובולטות בשוק וערוצי השירות שהיא מפעילה כוללים מוקדים, אתר אינטרנט, רשתות חברתיות, WhatsApp ועוד. החברה שומרת לאורך השנים על זמינות ואיכות השירות הבאים לידי ביטוי בסקרי תדמית ושביעות רצון המתבצעים באופן תדיר. דו"ח מועצת הכבלים והלוויין שפורסם ביוני 2021 מראה כי yes שומרת על מעמדה כמובילת השירות בשוק התקשורת.
המשאב האנושי


חברת yes ועובדיה מחויבים יום יום למתן ערך מתמיד ללקוח, הכולל איכות, חדשנות ומצוינות במוצרים ובשירות. בדומה לחוויית השירות המצוינת שהחברה מעניקה ללקוחותיה, מושם בחברה דגש רב על חוויית העובד, תוך השקעה בפיתוח, חניכה וקידום מקצועי באמצעות תהליכים סדורים של גיוס, הדרכה, הערכת ביצועים, הוקרה, פעילויות רווחה ומחוברות למותג. "פעילות ותרומה לקהילה" הינן חלק בלתי נפרד מתפיסת העולם של החברה ועובדי החברה מתנדבים באופן קבוע למען אוכלוסיות שונות בקהילה. אחריות חברתית


מזה מספר שנים חברת yes מעורבת בפעילות למען הקהילה באמצעות תרומות לעמותות וגופים ברחבי הארץ, ובעיקר באמצעות התנדבות והירתמות של עובדי החברה למען אוכלוסיות שונות בקהילה. תרומה לקהילה הינה חלק מתפישת העולם וחלק מחזון וערכי החברה.
פעילויות רבות הפכו שגרה ומבוצעות על בסיס קבוע ולאורך זמן.הקוד האתי

לצפייה בקוד האתי של חברת yes לחץ כאן
כתובת: רחוב היוזמה 6, אזור התעשייה, כפר סבא 44425

טלפון 09-7616666
פקס 09-7616665

אתר האינטרנט http://www.yes.co.il

אודות חברת yes