דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הטבח: גל תורן, גורי אלפי, רותם סלע ויעל אלקנה

הטבח

גל תורן, גורי אלפי, רותם סלע ויעל אלקנה מככבים בסדרה ישראלית חדשה

הסדרה עוד לפני עלייתה לאוויר התקבלה הסדרה ל-3 פסטיבלי טלוויזיה וקולנוע חשובים באירופה.

לראשונה בטלוויזיה בישראל, דרמה המתרחשת מאחורי הקלעים של מטבח מסעדת שף, כאשר במרכז העלילה מערכת יחסית מרתקת בין שף-כוכב לטבח שמתחיל לעבוד אצלו.
נמרוד (גורי אלפי) הוא איש משפחה, מובטל הי טק שמתקשה לחזור למסלול. בגילו זה נהיה קשוח למצוא עבודה והוא עצמו שחוק לגמרי מהתחום. הוא מתחיל לעבוד כטבח באחת מהמסעדות המוצלחות של תל אביב ומהר מאוד מתאהב במטבח, במקצוע ובכל מה שהעולם הזה מביא איתו. ...
את המסעדה מוביל שף דורי (גל תורן), ההיפך הגמור ממנו – כוכב מגלומן, רווק וכריזמטי ובשיא ההצלחה המקצועית שלו. שניהם בערך באותו הגיל אבל מסלול החיים השונה שלהם מתנגש במטבח הלוהט, האלים ורווי היצרים.
שניהם בערך באותו הגיל אבל מסלול החיים השונה שלהם מתנגש במטבח הלוהט, האלים ורווי היצרים.

הסדרה נפתחת כששף צעיר, בן טיפוחיו של דורי, הופך לכוכב העולה בעיר והפחד לאבד את הרלוונטיות שלו מעורר בדורי חרדה ופרנויה.
כשאסנת שותפתו העסקית (רותם סלע), מחליטה להתקדם בחייה לכיוון חדש ובלתי צפוי שלא קשור בו, דורי נשבר. הוא מבחין בנמרוד, העוף המוזר שעובד 'בהכנות', ובשרה (יעל אלקנה), טבחית יפה ומוכשרת שמציתה אש חדשה במטבח הגברי והשוביניסטי. הקשר בין דורי, נמרוד ושרה הוא מתכון לצרות וידחק את שלושתם אל הקצה.

על הצילום המסוגנן והריאליסטי אמון הצלם המוביל גיא רז ("על הספקטרום", "רק להיום"). הסדרה צולמה במטבח המיתולוגי שנשאר בחלל מסעדת "הרברט סמואל", על כל הציוד הייחודי שנותר בו ושהוזמן ע"י יונתן רושפלד בזמנו מפריז. היועץ הקולינרי שבמטבחו התאמנו השחקנים הראשיים בעבודת מטבח אמיתית הוא מושיקו גמליאלי ("בר 51") שגם מופיע בסדרה. חלק מעובדי המטבח בסדרה אינם ניצבים אלא טבחים אמיתיים, ביניהם עידן "פנדה" ועוד.

הצג עוד

עכשיו ב-yesVOD וב-STINGTV

הטבח - פרק 1 המלא

שבת | 22:00 | ב-yes TV DRAMA ב-yesVOD וב-STING TV

מאחורי הקלעים

רותם סלע היא אסנת

מאחורי הקלעים

סקס אפיל ויצרים לוהטים במטבח בוער!

מאחורי הקלעים

גל תורן הוא דורי

מאחורי הקלעים

גורי אלפי הוא נמרוד

בהשתתפות: גל תורן, גורי אלפי אהרון, רותם סלע, יעל אלקנה, קרן ברגר, גיתית פישר, עומר עציון, טום אביב, רומי אבולעפיה, דורון צברי.
יוצרים ותסריטאים: ארז קו אל, אורית דבוש.
במאי: ארז קו אל.
מפיקים: איילת אימברמן, מני אבירם.
הפקה: קסטינה תקשורת.